Lajme

Vdes 20 Vjeçari nga Kosova në Zvicër Raportojn Detaje Mediat Zvicrane

Sipas raportimit të “20 minuten”, incidenti me fatalitet ka ndodhur pas përleshjes së dy grupeve, transmeton GazetaVetem.

lg.php.gif

Screenshot_6-29-600x360-1.png

Nga kjo përleshje disa persona janë dërguar në spital me lëndime të rënda.

Siç raportohet, ishte një përleshje me thika. Në këtë përleshje ishin të përfshirë disa persona nga Siria, Iraku, Maqedonia e Veriut dhe Zvicra. Ndërsa rasti është ende nën hetime.

Sponzorizuar
Back to top button