Bota

Nuk ia dha rrogën, punëtori i shkatërron pesë kamiona dhe ia filmon me telefon

Hakani, një punëtor turk që punonte në minierat e qymyrit është bërë senzacion në rrjetet sociale.

Ai i shkatërroi pesë kamionë shefit të tij, që ishte xhaxhai i tij.

Punëtori u mërzit nga mospagimi i rrogës së tij dhe vendosi që në shenj proteste të bëjë gjithë këtë dëm.

Portali Haberturk raporton se pronari i kompanisë është në të vërtetë xhaxhai i Hakanit, dhe ai gjoja do të kishte bërë edhe më shumë dëme nëse njerëzit nuk do ta kishin parandaluar atë nga bastisja.

Videoja u bë virale në TikTok ditët e mëparshme dhe shumë u identifikuan me Hakanin dhe i dhanë mbështetje.

IMG_6959

 

Sponzorizuar
Back to top button