Lajme

Ky është 37 vjeçari që ndërroi jetë në aksident,GazetaVetem i Shpreh Ngushllime të sinqerta familjës.

Rreth orës 19:30 një aksident i rëndë ndodhi sonte në magjistralën Prishtinë-Pejë.

Në këtë aksident u përfshinë tri vetura ndërsa një person s’arriti ti mbijetojë plagëve,ndërroi jetë Udhës për në QKUK

Viktima ishte Salih Bytyqi nga fshati Fushticë e Epërme e Drenasit.

i ndjeri ishte 37 vjeç i martuar dhe la pas disa Fëmijë,ndërsa ishte punëtor në ndërtimtari.

GazetaVetem I shpreh ngushllime të sinçerta Familjës.

//

GazetaVetem Nëse doni të jeni të informuar për ngjarjet e fundit që ndodhin në Kosovë At her e Keni mundësin të hyni te grupi yn në Viber vetem kliko linkun Automatikisht Klikoni Join Community dhe në Viber Grup:Do T’ju Vinë njoftimet mbi 1000 të Antarësuar në grup Numri Juaj Do të Jet I fshehur Askush Nuk Mund Ta sheh.
Ky është Linku:https://invite.viber.com/?g2=AQAM%2F49fzGhj%2F0yDBFlLhMPoEmL7OrITntgsg6mQ0488rb4B1AT7UubLkOjKhF7d&lang=en

 

Sponzorizuar

501 Kommentet

 1. 579874 210574Whoa! This weblog looks just like my old 1! Its on a entirely different topic but it has pretty significantly the same layout and style. Outstanding choice of colors! 427556

 2. 173792 912341These kinds of Search marketing boxes normally realistic, healthy and balanced as a result receive just about every customer service necessary for some product. Link Building Services 74340

 3. Pingback: cialis 20mg sell
 4. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 5. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 6. Pingback: treatments for ed
 7. Сериал и фильмов о Чернобыль было очень много, все они по-своему интересны. Однако именно американский канал HBO создал действительно интересный. Смотреть сериал чернобыль. Новые сериалы в качестве онлайн.

 8. Українець Олександр Усик (18-0, 13 КО) зможе нокаутувати британського чемпіона Ентоні Джошуа (24-1,22 КО). При цьому для нашого співвітчизника не стане проблемою перевагу суперника в габаритах Александр Усик Энтони Джошуа Усик провів відкрите тренування і розкрив план на бій з Джошуа

 9. I was recommended this web site by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about
  my problem. You are wonderful! Thanks!

 10. Hi, Neat post. There’s an issue with your website in web explorer,
  would check this? IE still is the marketplace leader and a large part of other folks will
  pass over your excellent writing due to this problem.

 11. Pingback: viagra usa buy
 12. Pingback: cheap viagra china
 13. Pingback: best otc ed pills
 14. Pingback: online slots tips

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button