Lajm i FunditLajme

Duke kryer Seks,Gruja bie nga Ballkoni në veturë

Aksidentet gjatë marrëdhënieve seksuale janë të shpeshta, megjithatë, ajo që i ka ndodhur një çifti në Kinë ishte gati tragjike.

Teksa ishin duke kryer marrëdhënie intime në ballkon, gruaja, bie nga lartësia dhe përfundon në pjesën e sipërme të një makine. I gjithë ky momenti është fiksuar nga një kamer sigurie.

Nga përplasja, gruaja ka marrë dëmtime në zonën e kurrizit, ndërsa partneri është munduar ta qetësojë duke e përqafuar dhe puthur.

Një dëshmitar okular tha për mediat lokale: “Po shkoja në shtëpi kur ndodhi. Unë nuk e pashë të binte, por dëgjuam një zhurmë të madhe dhe ajo përfundoi mbi makinë”.

Sponzorizuar
Back to top button