Të Fundit

  Lajm i Fundit
  October 9, 2021

  Kurti mirëpret ambasadorin e ri të Italisë

  Kryeministri iKosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar takimin e parë dhe mikpritës me ambasadorin e ri…
  Lajm i Fundit
  October 8, 2021

  Terminet për viza pune në Gjermani, vjen reagimi i Ambasadës së Gjermanisë në Kosovë

  Për vetëm pak minuta, të enjten është hapur dhe mbyllur sistemi për të caktuar një…
  Covid-19
  October 8, 2021

  1 vdekje dhe 25 raste me Covid-19

  Nga 2.370 testime, 25 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.
  Lajm i Fundit
  October 8, 2021

  A do të ketë lehtësim të masave anti COVID-19 ?

  Masat për parandalimin e përhapjes së pandemisë COVID-19 në Kosovë mund të jenë në fuqi…
  Lajme
  October 7, 2021

  Pas vendimit të fundit të Gjykatës së Apelit në Hagë, OVL-UÇK ka një kërkesë për institucionet e Kosovës

  Paneli i Gjykatës së Apelit dy ditë më parë ka vendosur lidhur me apelet e…
  Lajm i Fundit
  October 6, 2021

  MPB: Pajisuni me stikersa deri më 8 tetor, ose do të gjobiteni

  Zbatimi i marrëveshjes së arritur në Bruksel ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Serbisë është duke…
  Lajm i Fundit
  October 6, 2021

  Kurti konfirmon takimin më Vuçiqin në Slloveni

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka konfirmuar takimin me Aleksander Vuçiq. Kurti ka thënë se…
  Lajme
  October 5, 2021

  Refuzimi i mësimdhënësve për të marrë vaksinën – Ministrja: S’pretendojmë të shkelim të drejtat e tyre

  Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit Arbërie Nagavci të martën ka raportuar para Komisionit…
  Lajme
  October 4, 2021

  Deputeti i AAK-së pyet Kurtin: A duhet Njësia Speciale të marrë leje nga KFOR-i për të shkuar në veri?

  Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, në seancën e Kuvendit e pyetur kryeministrin Albin Kurti, nëse…
  Lajm i Fundit
  October 3, 2021

  Kurti: Policia dëshmoi se është profesionale dhe e gatshme ta mbrojë sovranitetin e shtetit

    Pas realizimit me sukses të planifikimeve operacionale dhe zbatimit të vendimeve të institucioneve të…

  Lajm I Fundit

   October 9, 2021

   Kurti mirëpret ambasadorin e ri të Italisë

   Kryeministri iKosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar takimin e parë dhe mikpritës me ambasadorin e ri të Italisë në Kosovë, Antonello…
   Back to top button
   ×

   Nese Doni Të Jeni Të informuar Për ngjarjet e fundit Nga vetem.info Ju Sugjeroj të Klikoni Buttonin Like